Informacje

o naszej restauracji

O nas

Pizzeria Soprano

Szanowni Państwo!

Jeśli chcielibyście przyjemnie spędzić czas, zjeść fantastyczną pizzę, napić się ulubionego piwa, czy też bardzo dobrej kawy lub herbaty, zapraszamy do nas codziennie od 14:00 do ostatniego klienta!

Pizzeria SOPRANO istnieje od 2014 roku. Pomimo tak krótkiego okresu czasu zyskaliśmy już wielu stałych klientów, którzy wracają do nas, skuszeni jedyną w swoim rodzaju, przepyszną pizzą na doskonałym cieście. Dodatkowo można także zjeść u nas dania typu suvlak czy calzone i napić się jednego z wielu napojów zarówno ciepłych jak i zimnych.

Każdy z naszych Gości jest dla nas wyjątkowy, dlatego chcemy abyście byli zawsze zadowoleni z odwiedzin w naszym lokalu. W sezonie letnim czekają na Państwa stoliki również w ogródku. U nas spędzicie miło czas przy muzyce a także oglądając mecze i inne wydarzenia sportowe na dużym ekranie.
Staramy się aby produkty, które Państwo u nas kupują były jak najlepszej jakości, dlatego wszelkie napoje, soki, alkohole czy półprodukty, które wykorzystujemy do produkcji dań są zawsze renomowanych i sprawdzonych firm. Wszystkie dania przygotowywane są dla Państwa na poczekaniu, ze świeżych składników, co gwarantuje ich znakomity smak.

Jeśli nie macie Państwo czasu aby do nas zajrzeć, skorzystajcie z naszej usługi dowozu pizzy pod wskazany adres. Zamówienia telefoniczne staramy się realizować w jak najszybszym czasie, jednak priorytetem dla nas są klienci na sali.

Serdecznie zapraszamy!